• Ekshumacje

  Usługi pogrzebowe

  EKSHUMACJE
Telefon Orkus

PROFESJONALNE EKSHUMACJE

EKSHUMACJE ZGODNE Z ZALECENIAMI ADMINISTRACYJNYMI

Wydobycie szczątków lub zwłok dla przeniesienia ich do innego grobu, albo na potrzeby badań określa się mianem ekshumacji. Dokonać jej można wyłącznie po uzyskaniu zgody oddziału Państwowej Inspekcji Sanitarnej (sanepid), na którego terenie znajduje się grób przeznaczony do ekshumacji. W przypadku, gdy dokonano w okresie krótszym niż 20 lat sanepid może wyznaczyć przedstawiciela obecnego przy ekshumacji.

Kolejną formalnością jest zgoda zarządu cmentarza, na który ekshumowane szczątki będą przeniesione. Wszystkich związanych z tym formalności dopełnimy za Państwa ponieważ nasz Salon zajmuje się także realizacją ekshumacji. Zawsze pracujemy zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych, dysponujemy do tego odpowiednim sprzętem takim jak specjalnie skrzynki ekshumacyjne i trumny. 

 • "Nie żyjemy, aby umierać...ale umieramy, aby żyć wiecznie"

  M. Buchberger
Wysokiej klasy pogrzeby oraz usługi kamieniarskie
Zapraszamy do sprawdzenia
naszej oferty usług funeralnych
ORKUS PROFESJONALNE USŁUGI POGRZEBOWE
Salon Usług Pogrzebowych „Orkus” od roku 1990 cieszy się renomą profesjonalnej firmy, która kredyt zaufania udzielony w dniach żałoby spłaca z szacunkiem i rzetelnością. Nasza misja obejmuje wsparcie bliskich zmarłej osoby i realizację przedstawionej koncepcji pochówku w atmosferze powagi i godności. Zgłoszenia możliwości współpracy przyjmujemy całą dobę. 
DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych ORKUS
 • ul. Ku Słońcu 19
  71-042 Szczecin
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. 91 485 63 33
  Biuro: fax. 91 485 64 44
  Biuro: kom. 601 794 048
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  tel. 91 485 68 56
ORGANIZACJA POGRZEBÓW:
OFERTA SPRZEDAŻY:

Copyright © 2022 www.orkus.com.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.